A+ R A-

Karl Tommy Refsnæs, IT-konsulent

Karl Tommy's hovedområder er serverdrift og IT-support, og han har god kunnskap om Windows Small Business Server 2003, Cisco og VMware. Han har stor interesse for og kompetanse innen IT-sikkerhet, som komplisert adgang/rettighetsstyring og administrasjon av store nettverk omfattende serverløsninger. Karl Tommy er også en av de ivrigste på overvåking, og har utviklet og administrerer det varslings-systemet ITsjefen selv bruker internt til sms-varslinger og alarmfunksjoner på våre Datasenter.

Ingen vil finne på å anklage denne karen for å være treningsnarkoman, og med den rolige holdningen kunne vi blitt lurt, hadde det ikke vært for at vi har sett gliset og tilfredsheten når det "brenner litt". Noen mennesker liker når det fyker rundt ørene og fokuserer godt når andre kjenner panikken bre seg. Karl Tommy er nok en av dem.

 

På privaten har Karl Tommy den overraskende fritidsinteressen å blant annet lete etter mennesker som havner i trøbbel i moder natur. Så hvis noen på jobben skulle brekke en fot i døra på serverrommet, så kan vi regne med profesjonell spjelking. Han er nemlig en meget aktiv og engasjert person i Malvik Røde Kors.

Kontakt oss

Obligatorisk *

  Oppdater Captcha  
Du skrev feil. Prøv igjen!
 

Aktuelt